Než si vyberete

Úvod » Jezdecké šperky » Než si vyberete

košík (0) přihlášení / registrace

Jezdecké šperky - banner 1
Jezdecké šperky - banner 2
Jezdecké šperky - banner 3

Naší největší snahou je poskytovat Vám šperky a služby nejvyšší kvality. Jezdecké šperky Poukar jsou českého původu a od návrhu až po finální úpravu vznikají ve vybraných dílnách zkušených českých zlatníků. Klademe velký důraz  na kvalitu jak materiálů, tak výrobního procesu. Díky tomu Vám můžeme na naše šperky poskytnout  rozšířenou záruku. Prodejem šperků pro nás však nic nekončí a jsme připraveni Vám nadále kdykoliv pomoci či poradit s péčí o šperky, jejich čištěním a dalšími službami, aby Vás krása našich šperků těšila co nejdéle.

Každý šperk obdržíte v originální krabičce s logem, certifikátem kvality a návodem, jak o šperky pečovat , aby zůstaly stále krásné.

Více informací o vzácných kovech a kamenech, ze kterých jsou  Jezdecké šperky vyrobeny, naleznete zde. Pokud Vás zajímá, jak  Jezdecké šperky vznikají, podívejte se zde.

Pokud si koupíte nebo již vlastníte zlatý či stříbrný šperk (nejen od nás), doporučujeme Vám přečíst si článek Jak správně pečovat o šperky, aby zůstaly stále krásné.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás s důvěrou obraťte e-mailem poukarova@ceskesperky.cz, případně telefonicky + 420 724 061 721. Vždy Vám rádi vyjdeme vstříc.

Klasické šperky

Klasické šperky

kvalitní české šperky

Jezdecké šperky

Jezdecké šperky

kvalitní jezdecké šperky

Florbalové šperky

Florbalové šperky

kvalitní florbalové šperky

Investiční zlato

Investiční zlato

Investiční zlato

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

výkup zlata a stříbra

facebook

Poukar - české šperky | Tvorba www stránek

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK