Aktuality

Úvod » » Aktuality

21.08.2014 | Dětské náušnice

t_aun-1941-z-c-0-99gr

Na základě Vašeho velkého zájmu o dětské náušnice značky Poukar - české šperky jsme se rozhodli připravit pro Vás novou kolekci Dětské náušnice. Všechny vzory jsou již na stránkách a můžete si je prohlédnout zde.

Aby se dětská ouška po píchnutí zahojila co nejdříve, je potřeba dodržet tyto zásady:

 • Nejvhodnější věk pro píchnutí oušek jsou tři měsíce. Za předpokladu, že je děťátko donošené a zdravé, je možné po předchozí konzultaci s dětským lékařem píchnout ouška již v šesti týdnech věku dítěte.
 • První náušničky musí být celé z kvalitního bílého nebo žlutého zlata. Pouze pozlacené nebo stříbrné náušnice by mohly způsobit vážnou alergickou reakci nebo zánět.
 • Náušničky musí být opatřeny dětským bezpečnostním zapínáním, aby se předešlo rozepnutí a nechtěnému spolknutí
 • Náušničky není potřeba předem namáčet do lihu nebo jinak desinfikovat, o vše se postarají zdravotníci v ordinaci. Píchnutá ouška doporučuji potírat lihem a náušničky několikrát denně jemně protahovat dírkami.
 • Po dodržení všech zásad by měla být ouška zhojená během 4 - 5 dnů. Pokud dírka zarudne nebo začne hnisat, obraťte se na Vašeho dětského lékaře, který Vám poradí, jak postupovat dále.

05.07.2014 | Týmová loga

t_stresovice-b

Kromě fanoušků a hráčů florbalových klubů FBC ČPP SOFTWARE Ostrava a 1. SC WOOW Vítkovice mohou hrdě nosit na hrudi znaky svých oblíbených klubů i příznivci pražského klubu Tatran Střešovice či švýcarského klubu FLOORBALL Köniz.

Jejich přívěsky můžete vidět i zakoupit zde

Chcete-li také moct nosit přívěsek se znakem Vašeho týmu, přečtěte si více zde

28.06.2014 | Florbalové šperky

t_micek-bily-1
Na základě poptávky jsme přímo v objednávce přidali k Finsku, Německu, Švédsku a Slovensku možnost zaslat florbalové šperky i do Ruska. V případě zájmu doručení šperků do země, která není v možnostech, nás kontaktujte na e-mail: adam.poukar@ceskesperky.cz.

19.03.2014 | Jarní akce

t_fotor0319151218

Již zítra, 20. března, přesněji pár minut před 18 hodinou končí astronomická zima. Abychom Vám přípravu na jaro usnadnili, přichystali jsme pro Vás Jarní akci: řetízky pro sportovce za Kč 248,50,--. 

Objednat si jej můžete pouze s florbalovým přívěskem značky Poukar. Řetízek pro sportovce je vyráběn ve dvou variantách, a to bílá nebo žlutá se speciální povrchovou úpravou, aby vydržel sportovcům i při sportovní zátěži déle krásný. 

Délka řetízku 50cm (muži) s redukcí na 45cm (ženy, děti). 

05.02.2014 | Jezdecký Valentýn

t_heart-valentines

Při koupi dvou jezdeckých šperků získáte ten levnější s 50% slevou! Uděláte radost dvěma Vám milým lidem nebo jeden z krásných šperků může zdobit Vás. Šperky dostanete v dárkové krabičce s dárkovou taštičkou, certifikátem pravosti a návodem na ošetřování šperků. Poštovné za Vás uhradíme již při objednávce nad 500 Kč!

Jak postupovat? Vyberte si šperky v e-shopu běžným způsobem. Po potvrzení objednávky bude cena do 24 hodin manuálně upravena a potvrzena. Pokud je zboží skladem, odesíláme zásilky do 24 hodin a Česká pošta je zpravidla doručí do druhého pracovního dne. Pokud je uvedena dostupnost "na Valentýna", budou Vám šperky doručeny nejpozději do 13.2.

Akce platí do 14.2.2014 pouze v maloobchodním e-shopu.

Přejeme Vám krásného Valentýna! 

30.01.2014 | Valentýnské srdce

t_hrt-collage
Chcete-li potěšit svou partnerku krásným šperkem, kupte jí přívěsek ve tvaru srdce a nechte na něj vyrýt její jméno. V ceně přívěsku od nás dostanete také značkovou krabičku, dárkovou taštičku, certifikát pravosti značky Poukar a kůži na zavěšení na krk od českého sedláře. Objednávky do 5. února zde.

20.01.2014 | Valentýnské srdce

t_1468803-589800234389947-1288907372-n
Jestli stále nevíte, čím potěšit 14. února svou přítelkyni, máme pro Vás skvělý tip. Dárek, který zaručeně potěší. Už odpradávna je srdce symbolem lásky. Dejte své přítelkyni přívěsek ve tvaru srdce se jménem na důkaz jak moc ji milujete a jak si jí vážíte. Takovýto přívěsek budete již brzy moci objednat v našem e-shopu.

30.11.2013 | Vánoce 2013

t_pf-fb

Vánoce by měly být svátky klidu. Proto se Vám snažíme co nejvíce zpříjemnit nákup na našich stránkách a ušetřit čas, který tak můžete strávit se svou rodinou.

Objednejte včas!
Chcete-li naším šperkem udělat radost již na Vánoce, měli byste zaslat objednávku nejpozději do 16. prosince 2013. Platí pro zákazníky s korespondenční adresou v České a Slovenské republice.

Poštovné od 790,- Kč zdarma!
Při objednávce více než jednoho florbalového šperku neplatíte poštovné ani balné, viz Doprava a platba.

30 dní na vrácení zboží!
 U dárku se člověk občas netrefí přesně do vkusu druhého. Proto jsme pro Vás na Vánoce prodloužili dobu pro vrácení zboží na 30 dní, více Obchodní podmínky.

Ke každému přívěsku dostanete dárek!
Ke každému florbalovému přívěsku od nás dostanete Vánoční dárek - kvalitní kůži na zavěšení od českého sedláře. Jedná se o černou kůži délky 55 cm, tzn. po zavázání je stejně dlouhá jako řetízek. Délku si navíc můžete sami libovolně upravovat podle Vašich potřeb. 

13.11.2013 | Vyberte si své srdce <3

t_lucka-soutez

Vyberte si sami, který z přívěsků byste rádi viděli na své/m přítelkyni/i. Srdce s největším počtem "To se mi líbí" si následně můžete zakoupit v našem e-shopu v kategorii Klasické šperky.  Jeden z hlasujících bude náhodně vylosován a dostane přívěsek ZDARMA! Hlasovat můžete na našich Facebookových stránkách zde.

Pravidla soutěže:

 • Soutěže se mohou účastnit lidé s korespondenční adresou na území České a Slovenské Republiky. 
 • Je možné hlasovat pro více návrhů, do slosování však bude Vaše osoba započítána jen jednou 
 • Výhru není možné soudně vymáhat
 • Má-li uživatel více účtů, může hlasovat pouze z jednoho z nich
 • Výhry nejsou rozesílány doporučeně
 • Výherce bude informován zprávou na Facebooku a  uveřejněn na našich facebookových stránkách. Následně musí do 4 týdnů od vyhlášení sdělit svou korespondenční adresu, jinak výhra propadne pořadateli
 • Pořadatel soutěže nepřebírá zodpovědnost za nedoručení výhry způsobené okolnostmi, jež nemůže ovlivnit (například nedoručením ze strany České pošty apod.) 
 • Hlasování trvá do půlnoci 13. 11. 2013

29.09.2013 | K jezdeckým šperkům nyní získáte dárek!

t_konik-f-03-malba
Až do 10. října získáte ke každé objednávce jezdeckých šperků nad 500 Kč jako dárek brožku koníka dle vlastního výběru!

02.09.2013 | POUKAR - ČESKÉ ŠPERKY CUP 2013

t_poukar-ceske-sperky-cup-2013
Ve dnech 30.8. až 1.9.2013 se konal v Ostravě mezinárodní ženský florbalový turnaj POUKAR - ČESKÉ ŠPERKY CUP. Do 9.9.2013 platí turnajová sleva 200Kč na florbalové šperky. Stačí při objednávce z e-shopu zadat do políčka "SLEVOVÝ CERTIFIkÁT" zkratku názvu turnaje PCSC2013. 

26.06.2013 | Ušetřete za řetízek k florbalovému přívěsku

t_micek-bily

Ke každému florbalovému přívěsku nyní dodáme kvalitní kůži na zavěšení od českého sedláře jako dárek :) 
Jedná se o černou kůži délky 55 cm, tzn. po zavázání je stejně dlouhá jako řetízek. Délku si navíc můžete sami libovolně upravovat podle Vašich potřeb. 

30.05.2013 | Slovenský pohár v Topolčanech

t_imag0760

Mezinárodní ženský florbalový tým "Krémeše" mající na dresech logo "Poukar - české šperky" získal na Slovenském poháru v Topolčanech bronzové medaile. Gratulujeme :)

Při této příležitosti byla spuštěna slovenská verze webových stránek Poukar.

15.04.2013 | Rozdáváme dárky!

t_micek

Jako hrdí sponzoři FBC Ostrava máme velkou radost z mistrovského titulu našich juniorů!!! Slavíme a rozdáváme dárky! Ke každému stříbrnému přívěsku florbalový míček bílý zakoupenému v našem e-shopu nyní získáte jako dárek navíc další míček! Platí do 30.4.2013 
http://www.ceskesperky.cz/zbozi/stribrny-privesek-florbalovy-micek-auz-1808/

03.04.2013 | Jarní čistící akce

t_3
Na jaře pročišťujeme svá těla, uklízíme své domy a zapomenout bychom neměli ani na své šperky. Přinášíme Vám tipy, jak vyčistit Vaše šperky, aby byly opět krásné a třpytivé. Navíc ti z vás, kdo si nyní objednají  v našem e-shopu stříbrné jezdecké šperky, získají ZDARMA speciální čistící utěrku! Akce platí do 5.4.2013 nebo do vyprodání zásob.

21.03.2013 | Značkové klenotnictví Poukar v Bohumíně

t_zlatnictvi-kavis
Zlatnictví KAVIS s dlouholetou tradicí je od března značkovým klenotnictvím "Poukar". Po předložení průkazu ČFbU vám poskytne slevu ve výši 20%. 

17.03.2013 | Jezdec roku 2012

t_dsc03272
Michaela Pavlisová, Anna Ludvíčková, Denisa Vegrichtová, Jana Samešová a Tereza Čechurová. To je pětice dívek, jež byly nominovány na titul Jezdec roku 2012 v kategorii děti - drezura. Nejlepším se však může stát pouze jeden. A porota udělila v rámci slavnostního galavečera KONĚ NA ŽOFÍNĚ tento nejcennější titul již třetí rok po sobě MICHAELE PAVLISOVÉ, několikanásobné mistryni ČR v drezuře. Těší nás, že Míša ráda nosí Jezdecké šperky a přejeme jí, aby jí naše podkovičky přinášely štěstí i v letošní sezoně :-)

12.03.2013 | Vyhlášení soutěže

t_1-1
Děkujeme vám všem za účast v naší soutěži k MDŽ. Vyhrát ale může pouze jeden a vítězkou soutěže se stává a stříbrnou Podkovičku pro štěstí v dárkovém balení získává Irísek Kosková z města Sopotnice. Gratulujeme!

12.03.2013 | Akce k MDŽ

t_suz05-blue
Omlouváme se, že se v průběhu akce k MDŽ z technických důvodů nesprávně zobrazovala cena.Z tohoto důvodu prodlužujeme akci na Váš nejoblíbenější stříbrný přívěšek SAZ 05 R ještě o další týden! Kupte si jej nyní a zaplatíme za Vás 255,- Kč. Přívěšek si můžete koupit po kliknutí na nadpis článku. Akce platí do 19. 3. 2013 nebo do vyprodání zásob.
« 1 2 3 4 5 »

Aktuálně

Péče o šperk

Děláte to správně?    ...více

archiv aktualit

Rychlý kontakt

Velkoobchod - Ing. Aleš Poukar

E-mail: ales.poukar@ceskesperky.cz

Jezdecké šperky - Ing. Sabina Poukarová

Telefon: +420 556 688 471 (8:00-17:00 hod.)
E-mail: obchod@ceskesperky.cz

kontaktní formulář

Klasické šperky

Klasické šperky

kvalitní české šperky

Jezdecké šperky

Jezdecké šperky

kvalitní jezdecké šperky

Florbalové šperky

Florbalové šperky

kvalitní florbalové šperky

Investiční zlato

Investiční zlato

Investiční zlato

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

výkup zlata a stříbra

facebook

Poukar - české šperky | Tvorba www stránek

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK