Šperky podle Vašich představ

Úvod » Šperky na zakázku

Umíme pro Vás zhotovit šperk přesně podle Vašich představ - počínaje návrhem, přes 3D model v počítači, výrobu fyzického modelu až po hotový šperk.

Vzhledem k tomu, že náklady na přípravné práce a zhotovení formy pro výrobu šperku jsou  vyšší než samotná výroba jednotlivého šperku, vyplatí se tento postup při objednávce až od několika desítek kusů. Tato forma je proto vhodná například pro sportovní nebo zájmové kluby, které si zadávají výrobu přívěsků se svým logem.  

Jak výroba šperků na zakázku probíhá

1. Vaši představu šperku nakreslete rukou na papír, v případě výroby znaku nebo loga stačí poslat e-mailem obrázek. Pokud se jedná o výrobu kopie nějakého předmětu (například jsme vyráběli přívěsek ve tvaru čepele florbalové hokejky), je ideální zapůjčit přímo tento předmět. 

N__vrh_Hlava_kon__

2. Nákres nebo předmět je naskenován do počítače, kde jej grafik upraví podle Vašich požadavků. Může jej osadit kameny, pokud si to budete přát. 

Hlava_kon___1 Cepel

3. Po té bude zhotoven fyzický model, z něj dále vyrobena forma a pak už jen stačí zvolit, zda-li si budete přát šperky ze stříbra, ze zlata a jakými kameny si budete šperk přát osadit.

4. A nakonec se můžete těšit z krásných šperků.

Img21551oFBC__w vitekb


Aktuálně

Péče o šperk

Děláte to správně?    ...více

archiv aktualit

Rychlý kontakt

Příroda kolem nás, o.p.s.

E-mail: svagerova@jarosuvstatek.cz

kontaktní formulář

Klasické šperky

Klasické šperky

kvalitní české šperky

Jezdecké šperky

Jezdecké šperky

kvalitní jezdecké šperky

Florbalové šperky

Florbalové šperky

kvalitní florbalové šperky

Investiční zlato

Investiční zlato

Investiční zlato

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

výkup zlata a stříbra

facebook

Poukar - české šperky | Tvorba www stránek

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK