O nás

Úvod » O nás


Náš cíl

Naším cílem je dodávat Vám kvalitní šperky české výroby a přispět k tomu, aby vynikla Vaše krása a elegance, která je vlastní každé ženě. Těší nás, když se i díky našim šperkům cítíte okouzlující a sebevědomá a když se i obyčejný den pro Vás stane krásným zážitkem. Naší největší snahou je Vaše spokojenost, proto jsme rádi, když nás kontaktujete a sdělíte nám své dojmy a připomínky, ať pozitivní či negativní, protože díky této zpětné vazbě můžeme naše služby pro Vás neustále zlepšovat a rozšiřovat.

Historie 

Na trh jsme vstoupili v roce 1998. Sdružujeme české výrobce kvalitních zlatých a stříbrných šperků, které dodáváme přibližně do 100 klenotnictví v České republice, Slovenské republice i Švýcarsku. Seznam obchodů, kde můžete vidět naše zboží, naleznete v sekci Klenotnictví. Tam je poznáte  podle certifikátu kvality s výrazným logem Poukar. Všechny tyto šperky si také můžete objednat prostřednictvím našeho E-shopu.

Florbalové a jezdecké šperky

V posledních letech se věnujeme také navrhování a výrobě sportovních šperků - zejména se zaměřením na florbal a jezdectví. Oba tyto sporty nejen podporujeme, ale také aktivně provozujeme. Více se o těchto špercích můžete dozvědět v sekci Florbalové šperky a Jezdecké šperky.

Šperky na zakázku

Umíme pro Vás také vyrobit originální šperky ze zlata a stříbra na zakázku přesně podle Vaší představy - počínaje zhotovením 3D modelu v počítači, přes vytvoření fyzického modelu až po výrobu hotových šperků. Takto je možné vyrobit jak klasické šperky, tak loga nebo znaky nebo také dokonalé zmenšeniny jakéhokoliv předmětu. Jak takové šperky vznikají a vypadají můžete vidět v sekci Šperky na zakázku.Aktuálně

Péče o šperk

Děláte to správně?    ...více

archiv aktualit

Rychlý kontakt

Příroda kolem nás, o.p.s.

E-mail: svagerova@jarosuvstatek.cz

kontaktní formulář

Klasické šperky

Klasické šperky

kvalitní české šperky

Jezdecké šperky

Jezdecké šperky

kvalitní jezdecké šperky

Florbalové šperky

Florbalové šperky

kvalitní florbalové šperky

Investiční zlato

Investiční zlato

Investiční zlato

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

výkup zlata a stříbra

facebook

Poukar - české šperky | Tvorba www stránek

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK