Zpracování osobních údajů

Úvod » Florbalové šperky » Zpracování osobních údajů

košík (0) prihlásenie / registrácia

Florbalové šperky - banner 1
Florbalové šperky - banner 2
Florbalové šperky - banner 3
Florbalové šperky - banner 4

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a s ohledem na nařízení Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů souhlasí kupující se zpracováním svých osobních údajů, které poskytl prodávajícímu:

Ing. Aleš Poukar
se sídlem Větrná 6197/10,
708 00 Ostrava
IČ: 49576020

Internetový obchod: www.ceskesperky.cz/florbalove-sperky/

1. Kupující bere na vědomí, že poskytnuté osobní údaje (při žádosti o registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvede správně a bude informovat prodávajícího Ing. Aleš Poukar o změně ve svých osobních údajích.

2. Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu.

3. Prodávající Ing. Aleš Poukar zpracovává od okamžiku, kdy kupující požádá o registraci, o kupujícím tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa bydliště či místa podnikání, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo, historii objednávek, fakturaci, dodací listy, doklady související se smlouvou (dále společně vše jen jako „osobní údaje“) a to za účelem:

  • a) plnění práv a povinností prodávajícího Ing. Aleš Poukar ze smlouvy uzavřené s kupujícím a pro ochranu práva a zájmů prodávajícího Ing. Aleš Poukar (např. vymáhání pohledávek, reklamační řízení),
  • b) pro účely zasílání informací souvisejících se zbožím prodávajícího Ing. Aleš Poukar.

4. V případě, že by se kupující domníval, že prodávající Ing. Aleš Poukar provádí zpracování jeho osobních údajů, které jsou v rozporu s ochranou soukromého a osobního života kupujícího nebo v rozporu se zákonem může:

  • požádat prodávajícího Ing. Aleš Poukar nebo zpracovatele o vysvětlení,
  • požadovat, aby prodávající Ing. Aleš Poukar odstranila takto vzniklý stav.

Nevyhoví-li prodávající Ing. Aleš Poukar žádosti, má kupující právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

5. Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícího bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

6. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

7. Kupující prohlašuje, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé. Jedná se o dobrovolné poskytnutí osobních údajů a tento souhlas může kdykoliv bezplatně odvolat.

8. Souhlas se zpracováním osobních údajů platí na dobu neurčitou, platnost a účinnost nastává v den poskytnutí souhlasu prodávajícímu Ing. Aleš Poukar.

Aktuálně

Péče o šperk

Děláte to správně?    ...více

archiv aktualit

Rýchly kontakt

Veľkoobchod - Ing. Aleš Poukar

E-mail: ales.poukar@ceskesperky.cz

Jazdecké šperky - Ing. Sabina Poukarová

Telefón: +420 556 688 471 (8:00-17:00 hod.)
E-mail: obchod@ceskesperky.cz

kontaktný formulár

Klasické šperky

Klasické šperky

kvalitné české šperky

Jezdecké šperky

Jezdecké šperky

kvalitné jazdecké šperky

Florbalové šperky

Florbalové šperky

kvalitné florbalové šperky

Investičné zlato

Investičné zlato

Investičné zlato

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

facebook

Poukar - české šperky | Tvorba www stránek

Pre zvyšovanie Vašej spokojnosti využíva náš web súbory cookies, ktoré slúžia k analýze návštevnosti. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií. OK